Hakkımızda

Karnur İnşaat / Hakkımızda
architecture

Karnur İnşaat

1987 yılında Yönetim Kurulu Başkanımız İsrafil Karataş tarafından kurulan ve bugüne kadar 10.000’in üzerinde aileyi ev sahibi yapan Karnur İnşaat, köklü geçmişinden aldığı güç ile yeni projeler üretmeye ve yeni başarı hikâyeleri yazmaya devam etmektedir.

32 yıllık tecrübesiyle müşterilerinin temel ihtiyaçları doğrultusunda modern, konforlu ve güvenli yaşam alanları üreten Karnur İnşaat, şehrimizin farklı bölgelerinde hayata geçirdiği yüzlerce proje ile sektörün en güvenilen şirketlerinden biridir.

Ülkemizin yarınlarına olan inancımız ile Kayapa, Balkan, Mudanya, Kurşunlu, Görükle ve Hamzabey’de inşasına devam ettiğimiz 20’ye yakın projemiz ile Bursa’ya İmzamızı Atıyoruz.

Şirket Profili

Güçlenerek devam eden bir kalite ve güven geleneği oluşturan Karnur İnşaat, Türkiye’nin kalkınma dinamiklerine daima destek vermektedir.

Çağımızın bizlere sunduğu teknolojik gelişmelere ve yeniliklere açık olan bakış açımızla sosyal, ekonomik ve ticari alanlarda modern gelişmelerin ilk takipçisi ve hedef belirleyeni olmayı amaçladık. Edindiğimiz tecrübelerimizle sunduğumuz hizmet, proje ve yatırımlarımızda sürekli kendini yenileyen, geliştiren anlayışla büyümeyi ve faaliyet alanlarımızda paydaşlarımıza en yüksek değerleri sunmayı misyon edindik.

Hızla değişen global pazar dinamikleri ve piyasa beklentilerinden doğan iş fırsatlarını değerlendirebilen, yenilikçi anlayışa sahip, hem yerel hem de ulusal alanda yatırım ve projeleri temel vizyonumuz olarak belirledik.

Tüm projelerimizi uluslararası kriterlere, yürürlükteki mevzuat, şartname ve standartlara uygun olarak; öngörülen sürede kaliteli, çevreye duyarlı, mesleki sağlık ve güvenlik şartlarına uygun olarak üst düzey bir hizmet sunmaktır.

Yürürlükteki kanun ve yönetmelikler çerçevesinde; çevre, mesleki sağlık ve güvenlik ile ilgili tehlikeler tanımlanır. İş güvenliği ve insan sağlığına verilmesi gereken önem konusundaki bilinci ve sorumluluğu gereğince üzerimize düşen yükümlülükleri araştırıp, bunları en doğru şekilde yerine getirmektir.

Sürdürülebilirlik yaklaşımımızın temelinde kalite, çevre ve iş sağlığı güvenliği politikalarımız yer alırken, risk yönetimi, etik ve kurumsal yönetim anlayışımız da belirleyici olmaktadır. Stratejimizin temel bileşenleri; mevzuata uyum, yüksek müşteri memnuniyeti, operasyonel verimlilik, doğal sermayenin korunması, çevresel ve toplumsal risklerin en aza indirilmesi ve daha çevreci üretimdir.

Çevreyle dost, güven ve kaliteden ödün verilmemiş ürün ve üstün hizmet anlayışı oluşturmak ve bu hassasiyeti daima korumak, şirket politikamızın temellerini oluşturur.

Güvenilirlik: Çalışanlarımız, kullanıcılarımız ve diğer paydaşlarımızla ilişkilerimizde yasalara ve ahlak kurallarına uymayı, adil olmayı, karşılıklı yarar sağlamayı, şeffaflığı, iyi niyet ve anlayışla davranmayı ilke olarak benimsiyoruz.

Yenilikçilik: Çalıştığımız sektörlerdeki gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip ederek en yeni bilgi ve teknolojileri edinmek üzere insan kaynağımıza ve teknolojiye daima yatırım yapıyoruz.

Sürdürülebilirlik: Bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Çevresel, ekonomik ve sosyal sorumluluğumuzu her zaman gözeterek, güçlü işgücü, altyapı, bilgi, teknoloji ve güven ile sürdürülebilir büyümenin önemine inanıyoruz.

architecture-2

Satış temsilcilerimizin size özel sunduğu ödeme seçeneklerinden yararlanın.