Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

1987 yılında Yönetim Kurulu Başkanımız İsrafil Karataş tarafından kurulan ve bugüne kadar 10.000’in üzerinde aileyi ev sahibi yapan Karnur İnşaat, köklü geçmişinden aldığı güç ile yeni projeler üretmeye ve yeni başarı hikâyeleri yazmaya devam etmektedir.

32 yıllık tecrübesiyle müşterilerinin temel ihtiyaçları doğrultusunda modern, konforlu ve güvenli yaşam alanları üreten Karnur İnşaat, şehrimizin farklı bölgelerinde hayata geçirdiği yüzlerce proje ile sektörün en güvenilen şirketlerinden biridir.

Ülkemizin yarınlarına olan inancımız ile Kayapa, Mudanya, Görükle ve Hamzabey’de inşasına devam ettiğimiz 20’ye yakın projemiz ile Bursa’ya İmzamızı Atıyoruz.

MİSYONUMUZ & VİZYONUMUZ

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayabilen,kaliteli,hızlı ve yeniliklere açık bir inşaat şirketi olmaktır.

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini arttırabilmek için tüm personelimizin katılım ve desteğini sağlayarak, KALİTE YÖNETİM SİSTEMİNİN şartlarına uymak, sürekli iyileştirmek, çağdaş teknoloji ışığında bilgili ve güler yüzlü personelimizle kaliteli meskenler yapmak kalite politikamızdır.

Çağdaş teknoloji ışığında bilgili ve güler yüzlü personelimizle
kaliteli yaşam alanları yapıyoruz.

BİZİM İÇİN NE DEDİLER?

Olağanüstü projeler üretiyorsunuz başarılar.

Image

Gülşen Sevimli

Müşteri

Bazen firma sahibini tanımayız ama yaptıkları işlerle tanırız. İyi çalışmalar dilerim.

Image

Mahmut Demir

Müşteri

Her türlü kolaylığı gösteriyorlar, kalite var prim yapıyor.

Image

Nihal Tokcan

Müşteri

İnşaata kalitenin adı, güvenin adresi KARNUR İNŞAAT... ALLAH yolunuzu açık etsin.

Image

Aydoğan Pehlivan

Müşteri